Budowa ulicy Polnej w Strzelinku

Szanowni Klienci !

 

W związku z przebudową drogi gminnej – ulicy Polnej w Strzelinku oraz w nawiązaniu do przekazanych w dniu dzisiejszym informacji od przedstawicieli Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Jezierzycach informujemy, że:

  • od środy włączenie (27.11.2019 r.) dojazd do osiedla mieszkaniowego S II i S III będzie bardzo utrudniony i możliwy wyłącznie samochodami osobowymi w godzinach 7 – 15 po układanych na bieżąco płytach drogowych,
  • również od tego dnia w godzinach 7 – 15 będzie całkowicie zamknięty ruch dla pojazdów dostawczych, ciężarowych, koparek i innych pojazdów wielotonażowych. Droga dla tego typu pojazdów będzie dostępna (po ułożonych płytach) dopiero po godzinie 15 (każdego dnia) !!! Oczywiście samochody osobowe mogą jeździć praktycznie całą dobę.

 

Mając na uwadze powyższe wytyczne przekazane przez ZGK w Jezierzycach prosimy o przełożenie / odwołanie / zaniechanie planowania wszelkich dostaw materiałów i innych elementów budowlanych do Państwa nieruchomości.

O powyższych utrudnieniach prosimy poinformować swoich wykonawców !

 

Alternatywny dojazd do Osiedla możliwy jest od strony Bydlina, lecz z uwagi na obecny stan nawierzchni dojadą tą drogą wyłącznie koparki, koparko – ładowarki, itp. Innego rodzaju pojazdy będą jechały wyłącznie na własną odpowiedzialność.

 

Osobami odpowiedzialnymi za roboty w pasie drogowym drogi gminnej oraz odpowiednią organizację placu budowy są: Pan Przemysław Halczak – ZGK – tel. 519 159 791 i Pan Janusz Roszyk – Inspektor Nadzoru Gminy Słupsk – tel. 795 525 411.

Ostatnie aktualności