Utrudnienia z dojazdem

Szanowni Klienci !

 

Uprzejmie informujemy, że Zakład Gospodarki Komunalnej w Jezierzycach Sp. z o. o . od dnia 07.11.2019 r. (czwartek) planuje rozpocząć roboty drogowe związane z przebudową drogi gminnej (głównej drogi dojazdowej do osiedla) – ulicy Polnej w Strzelinku, poprzez ułożenie płyt drogowych typu Yomb.

Z uwagi panujące trudne warunki atmosferyczne oraz specyfikę układania płyt drogowych będą występowały utrudnienia w ruchu pojazdów mechanicznych. Dodatkowo przypominamy, że w dniu 30.10.2019 r. rozpoczęliśmy budowę drogi wewnętrznej – ulicy Chabrowej z kostki betonowej (o czym klienci / mieszkańcy przy tej ulicy zostali poinformowani w korespondencji z dnia 25.10.2019 r.), więc z uwagi na kumulację robót drogowych prosimy o odpowiednie zaplanowanie i zweryfikowanie swoich harmonogramów inwestycyjnych.

Powyższe utrudnienia mogą potrwać do okresu Świąt Bożego Narodzenia !

 

Osobami odpowiedzialnymi za roboty w pasie drogowym drogi gminnej oraz odpowiednią organizację placu budowy będą: Pan Przemysław Halczak – ZGK – tel. 519 159 791 i Pan Janusz Roszyk – Inspektor Nadzoru Gminy Słupsk – tel. 795 525 411.

 

Oczywiście w pozostałych sprawach służy pomocą zespół UNISON.

Ostatnie aktualności