Nasi partnerzy biznesowi


MK Concept

Projektowanie wnętrz
Projektujemy przestrzenie do życia. Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz oraz aranżacji przestrzeni. Projektujemy funkcjonalne i estetyczne przestrzenie, które spełniają potrzeby użytkowników oraz harmonijnie komponują się z otoczeniem.

Drapała

Usługi ziemne i budowlane
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie prac ziemnych maszynami budowlanymi. W swojej ofercie posiadamy prace przy budowie sieci i przyłączy wodno-kanalizacyjnych na terenie Słupska i okolic. Posiadamy stosowne uprawnienia do obsługi koparko-ładowarek.

Geo Delta

Usługi geodezyjne
Oferujemy kompleksowe usługi geodezyjne. Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów i nowoczesnym technologiom gwarantujemy wysoką jakość i terminowość każdego zlecenia. Korzystając z naszych usług masz pewność, że Twoje projekty są oparte na solidnych pomiarach geodezyjnych.

Solid Studio

Biuro projektowe
Nasze biuro projektowe we współpracy z klientem gwarantuje pełne zaangażowanie w procesie inwestycyjnym. Podczas realizacji projektu kładziemy nacisk na kontakt z Inwestorem, szanując jego zdanie a także preferencje. Stawiamy na jakość naszych opracowań.

Bat

Hurtownia materiałów budowlanych
Asortyment BAT-a to materiały, potrzebne na każdym etapie budowy i remontu, a także produkty przydatne wokół posesji. Firma poszerzyła swoją ofertę o materiały i produkty ekologiczne - również takie, na które można otrzymać dofinansowanie z Ministerstwa Środowiska.

Chcesz kupić uzbrojoną działkę budowlaną ?

Planujesz zbudować swój wymarzony dom i szukasz działki budowlanej, która będzie już uzbrojona w media i pozwoli na natychmiastowe rozpoczęcie prac?

Oferujemy sprzedaż uzbrojonych działek budowlanych w dogodnych lokalizacjach w pobliżu miast Słupsk i Ustka. Zapewniamy profesjonalną obsługę i doradztwo w procesie zakupu. Skontaktuj się z nami i już dziś rozpocznij realizację swoich marzeń o wymarzonym domu!

Wiadomość wysłana

Dziękujemy za skorzystanie z naszego formularza kontaktowego. Potwierdzamy otrzymanie Państwa wiadomości i postaramy się na nią odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe.

Pozdrawiamy,
Zespół Obsługi Klienta

Błąd walidacji

Wszystkie pola formularza są wymagane!